Noma

Robota noma:

Robota noma pieejama noformēšānai gan klātienē mūsu birojā Rīgā, Bieķensalas ielā 21, B-313 kab., gan attālināti sazinoties ar mums pa e-pastu info@mansrobots.lv. Pie nomas noformēšanas tiek sastādīts nomas līgums un priekšapmaksas rēķins par nomu, drošības naudu un piegādes izmaksām. Pēc robota atgriešanas un pārbaudes, tiek atgriezta drošības nauda, ja robots ir darba kārtībā un aksesuāri pilnā komplektācijā.

Ja robota nomas līgums tiek slēgts attālināti, tad iespējama robota piegāde uz DPD pakomātiem vai klienta adresi. Piegādes cenā iekļauta sūtīšana abos virzienos. Nomas pieteikumi tiek apstrādāti un ar nomnieku sazinamies darba dienās (Darba laiks), Pēc nomas līguma noformēšanas un priekšapmaksas rēķina veikšanas tiek organizēta piegāde 1-2 darba dienu laikā.

Cenrādis: 
Nomas maksa par 3 dienām ir 40Eur.
Piegāde uz DPD pakomātu ir 8Eur (piegāde abos virzienos).
Piegāde uz klienta adresi ir 20Eur (piegāde abos virzienos).
Drošības nauda – skatīt drošības naudas apjomu.

Robotu Nomas nosacījumi:

 • Nomnieka kontaktinformācija ir nepieciešama, lai varētu sazināties un vienoties par nomas līguma noformēšanu un priekšapmaksas rēķina sastādīšanu.
 • Robotu Nomas Mērķis: praktiski pārliecināties kā Robots darbojas tieši Jūsu izvēlētajās telpās vai uz telpu logiem. Ja Nomniekam nomas laikā rodas jautājumi, pēc nomas vai nomas laikā iespējams gūt atbildes pie MansRobots.lv speciālistiem pa tālruni 202 44 222;
 • Nomas pieteikums obligāti jāaizpilda personīgi. NEDRĪKST šo formu aizpildīt citas personas vārdā, kā arī NEDRĪKST NODOT citas personas INFORMĀCIJU ar šīs formas starpniecību vai kādā citā veidā;
 • Ja izvēlaties iznomāt iRobot Robotu savās telpās, tad izvēlētajai Telpai jābūt vai nu dzīvojamai telpai vai birojam, normālā tīrības pakāpē. iRobot Roomba robota testā telpu grīdai jābūt sausai.
 • Ja izvēlaties lietot Hobot Robotu uz savu telpu logiem, tad izvēlētajaiem Logiem jābūt normālā tīrības pakāpē.  Hobot robota testā āra gaisa temperatūrai jābūt vismaz +5oC.
 • Sadzīves Robota nomas gaitā nav paredzēts veikt Robota izturības pārbaudi lietojot to neikdienišķos apstākļos. Pirms robota lietošanas jāiepazīstas ar robota lietošanas instrukciju.Nomniekam jābūt tiesīgam lietot Robotu šajās telpās;
 • Ja nomas pieteikumi ir vairāk, nekā varam tos operatīvi izpildīt, robota nomas pietiekuma apstrāde var aizņemt vairāk laika, kā parasti, lai vienotos par nomu sazinaties ar mums vai veicot pieteikumu gaidiet zvanu no mums.
 • Robota Nomniekam ir jāveic priekšapmaksa par pakalpojumu.
 • Nomas Robotu iespējams saņemt iRobot Centrā (Rīgā, Bieķensalas ielā 21, B313) vai ar Kurjera starpniecību, saņemot Robotu pārliecināties, ka tas ir darba kārtībā bez defektiem un pilnā komplektācijā, un atgriež to Iznomātājam līgumā noteiktajā termiņā un veidā.
 • Pie līguma parakstīšanas nomnieks iepazīstas ar līgumā minētajiem Robota nomas noteikumiem un cenrādi. Piekriešanu noteikumiem apliecina ar savu parakstu.
 • Pirms nomas robota saņemšanas tiek sastādīts nomas līgums un rēķins gan par drošības naudu, gan par nomas maksu.

Drošības nauda

Drošības nauda apjoms ir 65% no robota pamatcenas, apaļojot uz augšu līdz veseliem desmitiem.

Sausās uzkopšanas roboti
ModelisPamatcenaDrošības nauda
Roomba s9+1,400 €910 €
Roomba J7+999 €650 €
Roomba J7750 €490 €
Roomba i7+850 €560€
Roomba i7600 €390 €
Roomba i3+650 €430 €
Roomba i3399 €260 €
Roomba 980580 €390 €
Roomba 976490 €320 €
Roomba 694340 €230€
Uzmazgāšanas roboti
ModelisPamatcenaDrošības nauda
Braava Jet 250250€170€
Braava Jet m6700 €460 €
 
Logu mazgāšanas roboti
ModelisPamatcenaDrošības nauda
Hobot 298350 €230 €
Hobot 2S375 €250 €
Hobot 388350 €230 €